Przejdź do treści

Ranking TOP 10 masturbatorów Tenga

Masturbatory to urządzenia, które mają pobudzić zmysły i sprawiać, aby wszelkie doznania cielesne były czymś zaskakującym. Owe urządzenia skierowane są do mężczyzn, i mają za zadanie jak najlepiej oddać świat doznań, doskonale imitując doświadczenia erotyczne z partnerem/partnerką. Niekiedy potrzeby seksualne są na tyle silne, że masturabtory Tenga stają się idealną alternatywą. Nie ma tutaj żadnego powodu do wstydu, masturbacja mieści się w zakresie ludzkiej fizjologii, a dodatkowo daje możliwość poznania własnego ciała i jego reakcji na poszczególne stymulacje erotyczne. Dziś pod lupę bierzemy firmę Tenga, która posiada bardzo szeroki asortyment urządzeń erotycznych. Poniżej ranking najlepiej ocenianych i najczęściej kupowanych masturbatorów Tenga.
Jest to model, który kwalifikuje się jako jeden z tych służących do zapoznania się z działaniem i doznaniami związanymi ze stymulacją erotyczną. Jest to urządzenie jednorazowe i ze względów higienicznych nie zaleca się ponownego stosowania niezależnie od obecności ejakulatu. Wnętrze wypełnione jest lubrykantem, co imituje jamę ustną, gdyż jest to masturbator oralny. Doskonałe nawilżenie sprawia, że doznania są naprawdę intensywne. Model ten ma oryginalny design i ciekawą grafikę. Kształt klepsydry idealnie współgra z męskim członkiem. Daje możliwość regulacji ciśnienia panującego wewnątrz za pomocą otworu, który znajduje się u szczytu masturbatora Tenga – zasłaniając go palcem zwiększa się odczucie ssania. Bez problemu można zabrać go w podróż, a jego cena nie jest wygórowana.
Kolejny model wyróżnia się swoją innowacyjnością w swej prostocie. Oryginalny wygląd niewątpliwie przykuwa uwagę. Cały mechanizm polega na zaciskaniu tuby, a siła nacisku jest odpowiednikiem mocy doznań erotycznych. Masturabotory Tenga tego typu pozwalają kontrolować siłę odczucia podniecenia. Wewnątrz znajduje się lubrykant oraz liczne wypustki, które wzmacniają przyjemne doznania.
Jeden z najtańszych modeli, który mimo tego cieszy się dość sporą popularnością wśród mężczyzn. Masturbator Tenga Egg przyjmuje kształt jajka o niewielkich rozmiarach. Jest to jednorazowy masturbabtor, który został zapakowany w schludne oraz dyskretne etui. W zestawie również znajduje się lubrykant, który należy przed zastosowaniem zaaplikować do wewnątrz urządzenia. To, co wyróżnia masturbator Tenga Egg, to jego elastyczność i możliwość rozciągania. Specjalny materiał, z jakiego został zbudowany, dopasowuje się do każdego rozmiaru penisa. Większość określa go jako masturbator wyjazdowy.
W tym modelu została zastosowana nowa wewnętrzna struktura, która dość intensywnie stymuluje męski członek. Dodatkowo podczas użytkowania istnieje możliwość manewrowania nim na różne strony. Zmiana kierunku (stąd nazwa „spinner”) zwiększa doznania, o czym bardzo często wspomina wielu mężczyzn.
Oryginalny design, czarny kolor i kształt klepsydry – tak prezentuje się masturbator Tenga w technologii air-tech, która dzięki miękkiej obudowie pozwala na swobodne ściskanie, co równocześnie wpływa na wzrost wewnętrznego ciśnienia. Masturbator służy do imitacji seksu oralnego. Wielu użytkowników wyraża pozytywne opinie na jego temat, chwaląc dużą moc podciśnienia i sporą dawkę pozytywnych wrażeń. Jego cena oscyluje w granicach 100 zł.
Coś dla miłośników seksu analnego – masturbator, którego wygląd przypomina artystyczne dzieło. Bez obaw możesz postawić go na półce wśród książek, a szklana obudowa ochroni go przed kurzem i innymi zanieczyszczeniami. Pofałdowana struktura sprzyja mocnym wrażeniom, a specjalny materiał, z jakiego jest wykonany cechuje się dużą elastycznością – możesz wywrócić go na drugą stronę, co znacznie ułatwi proces czyszczenia.
Japońska firma nie przestaje zaskakiwać i kolejny masturbator Tenga wzbogacony o innowacyjny element stymulujący, a mianowicie kulkę, która toczy się wokół głowy penisa. Większość mężczyzn określa ten model jako wspomagacz osiągnięcia orgazmu „3d”, właśnie ze względu na ruchomy element wewnątrz masturbatora.
Przeznaczony dla mężczyzn o dużym rozmiarze penisa. Masturbator jest imitacją kobiecej pochwy, który posiada dwa otwory o różnych wielkościach. Pierwszy z nich – nieco szerszy, służy do wstępnych pieszczot, a mniejszy, który jest bardzo ciasny, mocniej stymuluje penisa, co wpływa na szybkie osiągnięcie orgazmu. Wnętrze masturbatora wykonane jest z bezpiecznych tworzyw, które nie mają negatywnego wpływu na ludzką skórę, nie są toksyczne, są zupełnie neutralne dla zdrowia człowieka.
Zbliżamy się do nieco wyższej półki cenowej, gdzie masturbatory Tenga stają się jeszcze bardziej wyjątkowe i oryginalne. Wyposażony jest w kilka programów, poczynając od gry wstępnej, poprzez imitację seksu oralnego, a kończąc na bardzo intensywnym ssaniu. Siła nacisku jest motorem dla intensywności doznań, które gwarantują znajdujące się wewnątrz liczne wypustki, zagłębienia i grudki. Warto zaopatrzyć się w dobrej jakości lubrykant. Wielkość owego masturbatora Tenga wspiera jego dyskretne przechowywanie.
Ranking wygrywa kolejny masturbator Tenga imitujący kobiecą pochwę. Jego cena jest dość wysoka, natomiast jego wyjątkowość podkreślają liczne pozytywne opinie. Po pierwsze jego design zachwyca swoją klasą i prostotą. Klasyczna czerń nadaje mu elegancji i szyku. Masturbator posiada liczne elementy stymulujące, które zostały zaliczone do klasy premium. Wielorazowość tego urządzenia wymaga zachowania odpowiedniego poziomu higieny, a jest to możliwe dzięki temu, że masturbator można otworzyć. Dołączona funkcja statywu sprzyja utrzymaniu go w jak najlepszym stanie przez bardzo długi okres czasu.
Podsumowując nasz ranking należy podkreślić, że opinie na temat masturbatorów Tenga są bardzo pozytywne. Trudno odnaleźć wady poszczególnych produktów. Producent oferuje różne rozwiązania technologiczne, które odpowiadają różnym potrzebom erotycznym mężczyzn. Masturbatory Tenga to bardzo dobra inwestycja.